Ankara ve civarındaki kamu ve özel kuruluşların  sebze ve meyve ihtiyaçlarını temin etmekteyiz.

KURULUŞ AMACI: Ankara ve civarındaki kamu ve özel kuruluşların, otellerin, hastanelerin, cateringlerin, restaurantların,lokantaların, fast foodların, pastanelerin, konserve, turşu ve reçel imalatçılarının, sanayi tipi mutfaklarının standartlar dahilindeki sebze ve meyve ihtiyaçlarını temin etmektir.
 
KURULUŞ TARİHİ: Garnitur Gıda, Üst Yönetimden Çetin OĞUZ (30 yıl) ile Hüseyin ÖZÇELİK' in (17 yıl) deneyimleri ve çalışma kültürlerinin bir sonucu olarak sebze ve meyvede farklı bir anlayış, farklı bir bakış açısı ile 1998 yılında resmi olarak kurulmuştur.
 
ORGANİZASYON YAPISI: Ürün temin, müşteri ilişkileri, pazarlama, kontrol ve  satış sonrası destek ,mali işlerden oluşur
 
KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMET , SATIŞ SONRASI DESTEK
Ankara' daki güçlü referans listemiz ile işletmelerimizin günlük ihtiyacı olan taze sebze ve meyveleri profesyonel bir anlayış ile mutfak zaiyatını en aza indirmek adına, konusunda uzman tecrubeli personeli ile özenle hazırlanıp istenilen zamanda, hijyen kurallarına uyularak (plastik/karton ambalaj, van tipi araçlar vs.) hatasız teslim edilmektedir. İstenmeyen durumlar karşısında (gözden kaçan ayıplı ürünler) acil çözümler üreterek (satış sonrası hizmet) müşterilerimize ödemelerinde kolaylık sağlamak adına GPRS POS cihazlarımızla tam vaktinde yanınızdayız.

DALINDAN SOFRALARINIZA UZANAN LEZZET
Sebze ve Meyve temininde Doğallık ve Tazelik prensibinden yola çıkan Garnitür Gıda; ihtiyaç olan ürünlerin temini için kendi üretiminin yanı sıra; Antalya, Mersin, Bursa, Eskişehir ve diğer şehirlerdeki anlaşmalı tedarikçi ağı ile Ankara Toptancı Halindeki firmalarla uyumlu bir çalışma içerisindedir..
 
BOL ÇEŞİT UYGUN FİYAT
Mutfaklarınızın ihtiyacı olan sebze ve meyve ürünlerinin her çeşidi; azı toplayıp, çoğu elde etme ilkesi ile siz değerli müşterilerimizin bize, bu işleri gerçekleştirirken vermiş olduğu satın alma gücünü, hal fiyatlarıyla çoğu zaman Pazar fiyatlarını, birçok üründe üretici bölge fiyatlarını yansıtmaya çalışmaktadır

Sayfamızı Paylaşın